Mobil SERVIS - opravaLCD.cz - Samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei, Honor, Lenovo, Sony Xperia

Doprava


Zařízení k opravě nám můžete předat několika níže specifikovanými způsoby:
 1) osobně na provozovně servisu: 

        


     
     Mobil SERVIS-opravaLCD.cz 
     1.máje 869/27
     779 00  Olomouc


     servis@opravaLCD.cz
     http://opravaLCD.cz

     tel.: +420-735525556

- kde se Vám bude vždy individuálně věnovat někdo ze zkušených techniků a na místě Vás bude informovat o postupu, prokonzultuje s Vámi možnosti opravy, Vaše požadavky a cenu celého servisního zásahu.
Také s Vámi osobně vyplní dokument „Zadání požadavku na opravu výrobku/Smlouva o dílo“.
- po provedení opravy budete informováni (telefonicky, sms, email atd. dle Vašeho požadavku) o ukončeném servisním zásahu a možnosti si zařízení převzít, případně odeslat kurýrní službou GLS, dle dohody.
 
2) doručení prostřednictvím kurýrní služby GLS:

    


- zařízení na opravu prosím zasílejte na stejnou adresu, která je uvedena v bodu 1), tedy na provozovnu servisu v Olomouci. 
​- pro zákazníky, kteří nejsou z okolí naší pobočky nabízíme možnost doručit nám zařízení k opravě prostřednictvím kurýrní služby, se kterou smluvně spolupracujeme. Pro zadání přepravy doporučujeme pro zákazníka uživatelsky přívětivý systém přepravce na adrese www.zaslat.cz. Díky velmi intuitivnímu ovládání je realizace přepravy otázkou několika minut a kurýr vyzvedne zásilku na Vámi udané adrese (klidně i v zaměstnání...).
- zásilky jsou doručovány do 24 hod od odeslání a všechny jsou pojištěny proti ztrátě/zničení.
- každá zásilka k nám doručována, či od nás odesílána, má vždy sledovací číslo, které zajišťuje aktuální informace o poloze a pohybu zásilky pro zákazníka a umožňuje mu monitorování procesu přepravy prostřednictvím internetu
- opravené zařízení je zákazníkovi zpět doručeno kurýrem GLS, osobně do vlastních rukou, s možností platby po obdržení zásilky (dobírkou).