Mobil SERVIS - opravaLCD.cz - Samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei, Honor, Lenovo, Sony Xperia

O nás

Czech IMPORT Technology - SERVIS    

Servis mobilních telefonů Mobil SERVIS - opravaLCD.cz 

• Byl založen kooperací servisních techniků mobilních telefonů s mnohaletou zkušeností v oboru. Jako reakce na poptávku trhu po profesionálních opravách mobilních telefonů, tabletů a notebooků nejen v ČR.
• Společnost se rozšířila a zmodernizovala až do podoby, kdy je schopna realizovat servisní zakázky pro firemním zákazníky a samozřejmě také pro koncové uživatele nejen v ČR. 
• Tento vývoj klade nemalé nároky na vybavení servisního centra, kdy díky neustálé modernizaci jsme jeden z nejlépe vybavených servisů mobilních telefonů v ČR s pravidelně školenými servisními techniky. 
• Jsme schopni realizovat jakékoliv zákazníkem požadované opravy a servis mobilních telefonů a to v některých případech i na počkání ...

Mobil SERVIS - opravaLCD.cz se zaměřuje na opravy mobilních telefonů, tabletů a notebooků všech známých světových značek.

• Provádíme také servisní činnost a opravy zařízení od neznámých výrobců z Asie.

• Opravy mobilních telefonů provádíme, jak výměnou jednotlivých komponent, tak jejich fyzickými opravami, pokud je to pro zákazníka rentabilní. 

• Mobil SERVIS se mimo jiné specializuje na opravy displejů výměnou dotykové plochy, jako finančně nejefektivnější řešení prasklého displeje při nepoškozeném LCD panelu obzvláště u značek Apple iPhone a Samsung.

Oprava displeje mobilního telefonu metodou OCA - výměna dotykové plochy:

• Vlastníme strojní vybavení umožňující výměnu samostatných dotykových ploch mobilních telefonů
• Oprava displeje u renomovaných značek, s drahými LCD displeji, jako je Apple iPhone a Samsung, za cenově přijatelnější a každému zákazníkovi dostupné ceny.
• Technologie airbag-vakuového lisování OCA je shodná s procesem, který používá při výrobě samotný výrobce LCD panelů pro mobilní telefony.
• Pro opravy displejů a dotykových ploch používáme OCA s tloušťkou 100, 125, 175, 200 a 250um nejvyšší možné kvality, totožné s výrobci displejů.

Mimo jiné, vlastníme a používáme při opravách také níže specifikované vybavení jedné z předních světových firem:

Separátory dotykových ploch a polarizací
Separátor na bázi tekutého dusíku - pro oddělení dotykových ploch při teplotě -180C (používané např. pro Samsung Edge telefony atd.)
Automatické laminátory OCA a polarizačních fólií
Soft-air vakuové lisy - spojení dotykové plochy s LCD displejem (jako u výrobce LCD panelu), s minimální možnosti poškození displeje
Vakuová komora - s nastavitelným tlakem (4-10psi) a teplotou pro bezvadné spojení dotykové plochy a LCD displeje
Anti-dust box - bezprašné antistatické prostředí pro práci technika s OCA a LCD, s filtrem vzduchu G4 a F9
Rework station - umožňující servisní zásahy přímo na deskách plošných spojů opravovaného zařízení
Servis boxy - umožňující software zásah do ROM zařízení (odblokování kódu, hesel, gesta, Google FRP, oprava IMEI atd.)

Náš servis nepoužívá technologicky zastaralé vakuové "mechanické lisy", které, pokud vůbec, zcela vyjímečně používá konkurence. 

► V lednu 2018 jsme obdrželi oficiální obchodní zastoupení této renomované značky strojního vybavení. Budeme informovat v newsletter ...

• Připravujeme portfolio této značky inovativních strojů a vybavení a příslušenství pro repasování displejů mobilních telefonů a tabletů nabídnout našim prostřednictvím také v ČR a EU. 
• Součástí nabídky bude samozřejmě také certifikované školení obsluhy, oprav a renovace LCD s použitím tohoto strojního vybavení a příslušenství.

Spuštění tohoto dalšího webového portálu se zaměřením na dodávky vybavení, náhradních dílů a školení pro servisní centra mobilních telefonů bude zveřejněno na stránkách našeho servisu. 


Nabízíme také zcela inovativní způsob realizace opravy Vašeho telefonu v Mobil SERVIS - opravaLCD.cz :

• Pro zákazníky, kteří nejsou v dosahu pobočky/výdejního místa nabízíme expres opravu telefonu s využitím kurýrní služby GLS:
  • návštěva servisního centra v Olomouci tedy není nutná 
  • svoz zařízení k opravě i zpětné doručení již opraveného telefonu probíhá kurýrní službou GLS
  • nabízíme možnost platby opravy na dobírku řidiči, který Vám doručí zařízení přímo do Vašich rukou

  Podrobnosti o této službě naleznete ...ZDE...
 Servis mobilních telefonů Mobil SERVIS - opravaLCD.cz je díky dlouholetým kontaktům v Číně a HK schopen zajistit náhradní díly na světově známé značky i velkou většinu produkce asijských výrobců a nabídnout tak smluvním i koncovým zákazníkům řešení servisního zásahu co nejrychleji a hlavně v prvotřídní kvalitě a za vždy nejlepší cenu na trhu.

Mezi naše klienty patří kromě koncových zákazníků především obchodníci a další prodejci zboží a služeb, kteří potřebuj pro své klienty zajistit prvotřídní pozáruční servis.
Koncoví zákazníci požadující opravu svého zařízení v nejvyšší možné kvalitě a za nejlepší cenu díky smluvním cenám a našim akčním nabídkám tvoří nedílnou součást našich aktivit a velice rádi se jim a jejich problému budeme vždy věnovat.

Dle specifikace zákazníka jsme schopni nabídnout také vyhotovení servisní zprávy ke konkrétnímu zařízení za účelem zjištění skutečného technického stavu a nákladovosti opravy, případně její rentability, která může sloužit k určení ceny koupeného/prodávaného zařízení, uplatnění pojistného plnění pojišťovny, škodní události zaměstnance apod.

V oblasti importu zboží a náhradních dílů se specializujeme na produkty předních výrobců technologií v Asii. Jejich nabídkou dostáváme zboží s perfektním poměrem cena/výkon/kvalita a umožňujeme tak zákazníkům zvolit si optimální produkt dle jejich požadavků za velmi přijatelné ceny.

Pro obchodní partnery v celé EU jsme schopni nabídnout import prvotřídních technologií, strojního vybavení a příslušenství sloužícího k opravám a servisu mobilních telefonů a tabletů technologiemi používanými samotnými výrobci v Asii. Realizujeme tedy dodávky kompletního servisního zázemí a zařízení pro vybudování vlastního servisu tzv. "na klíč" dle specifikace a požadavků zákazníka v celé EU s dopravou stylem "door-to-door" a spuštění v místě instalace. Samozřejmostí je také zajištění školení a zvýšení kvalifikace pro zaměstnance zákazníka.

Mobil SERVIS - opravaLCD.cz působí na českém trhu, ale také zprostředkovaně na celém území EU, převážně Velká Británie, Belgie, Německo, Francie, Polsko, Slovenská republika. V těchto zemích naši obchodní partneři dále prodávají služby/zboží svým zákazníkům v rámci své podnikatelské činnosti.

Námi nabízené zboží a služby mají nejvyšší kvalitu i přes exkluzivní prodejní ceny. Naším cílem je spokojený obchodní partner i koncový zákazník, který se k nám bude pravidelně vracet a dlouhodobě s námi spolupracovat. Všechny naše výrobky splňují legislativní podmínky pro prodej na území EU.

Czech IMPORT Technology s.r.o. má díky svému přímému obchodnímu napojení na výrobce přístup k nejnovějším a inovativním technologiím, které může současný technologický pokrok nabídnout. Všechny nově predstavené produkty firem s nimiž spolupracujeme, vždy testujeme a to v době, kdy ve většině případů jsou pouze v předprodeji pro distributory.

Díky úzké spolupráci s výrobci jsme schopni pružně reagovat na cenu novinek vzhledem k běžným modelům. Máme přístup ke skladové dostupnosti jednotlivých produktů a to včetně náhradních dílů a firmware. Také jsme informováni o vývoji nových modelových řad a technologií našich obchodních partnerů.

Veškeré produkty, které nabízíme, na přání zákazníka, před prodejem důkladně testujeme a zkoušíme jejich funkce (tím se výrazným způsobem snižuje pravděpodobnost prodeje zařízení tzv. DOA), čímž částečně předcházíme reklamacím.

Díky zkušenostem a kontaktům v Asii jsme schopni realizovat dodávky dle individuálních potřeb a specifikací obchodního partnera a zajistit import jakéhokoliv zboží do EU (včetně způsobu door-to-door delivery).